CH. BENJAMIN F. Ruslanna

benji1

Otec:

Matka:

Narodený:

Šampionát:

Ocenenia:

 

ICH. FRODO LEXUS

CH. AVALANCHE Dorothella

07.09.2012

Šampión Slovenska

2x BOB, BOS, 2x CACIB, r.CACIB, 6x CAC,

CAJC, 2x r.CAC

 

 JCH. CELESTE Ruslanna

celeste

Otec:

Matka:

Narodená:

Šampionát:

 

Ocenenia:

WEB:

CH. OSMANY LAFFITA Bohemia Kevin

CH. AVALANCHE Dorothella

01.10.2013

Junior Šampión Rakúska

Klubový Junior Šampión

Austrian Show Winner 2015

BOS, CACIB, r.CACIB, CAC, r.CAC, CAJC

Healey

 

 JCH. CORAL Ruslanna 

coral

Otec:

Matka:

Narodená:

Šampionát:

Ocenenia:

CH. OSMANY LAFFITA Bohemia Kevin

CH. AVALANCHE Dorothella

01.10.2013

Junior Šampión Slovenska

CAC, 2x r.CAC, 2x CAJC

 

2015

Meno psaVýstava + dátumTriedaRozhodcaHodnotenie
♀ JCH. CELESTE
Ruslanna
MVP Tulln 27.09. 
(AZ)
--- Brigitte Bregenzer
(AZ)
V2
r.CACA, r.CACIB
JCH. CELESTE 
Ruslanna
MVP Bratislava 23.08. 
(SK)
Stredná Zdenka Jílková
(CZ)
V1
CAC
♂ CH. BENJAMIN F.
Ruslanna
MVP Bratislava 23.08
(HU)
Otvorená Zdenka Jílková
(CZ)
V1
CAC
JCH. CORAL
Ruslanna
NVP Veľká Ida 05.07. 
(SK)
Stredná Sergej Vanzha
(SK)
V2 
r.CAC
♀ JCH. CORAL
Ruslanna
MVP Veľká Ida 04.07. 
(SK)
Sredná Vladimír Javorčík
(SK)
V3
JCH. CORAL
Ruslanna
NVP Lučenec 10.05. 
(SK)
Stredná Monika Kuriata-Okarmus
(PL)
V1
CAC
♀ JCH. CORAL
Ruslanna
MVP Lučenec 09.05. 
(SK)
Sredná Jozef Šuster
(SK)
V2
r.CAC
♀ JCH. CELESTE
Ruslanna
MVP Graz 08.03. 
(AZ)
Mladý Friederike Kappacher
(AZ)
V1
CAJC, CACIB, BOS

2014

Meno psaVýstava + dátumTriedaRozhodcaHodnotenie
♀ JCH. CORAL
Ruslanna
MVP Nitra 30.11. 
(SK)
Mladý ---
---
V2
♀ JCH. CORAL
Ruslanna
KV Dargov 18.10. 
(SK)
Mladý Anna Rogowska
(PL)
V3
 ♂ BENJAMIN F.
Ruslanna
MVP Komarom 12.10
(HU)
Otvorená ---
---
V2
r.CAC
♂ BENJAMIN F.
Ruslanna
MVP Komarom 11.10
(HU)
Otvorená ---
---
V2
r.CAC
 ♂ BENJAMIN F.
Ruslanna
MVP Bratislava 05.10. 
(SK)
Otvorená Jozef Šuster
(D)
V1
CAC
, R-CACIB
 ♂ BENJAMIN F.
Ruslanna
MVP Bratislava 04.10. 
(SK)
Otvorená Jacobs Rainer 
(D)
V1
CAC
, CACIB, BOS  
♀ JCH. CORAL
Ruslanna
CVP Lučenec 13.09
(SK)
Mladý Zsuzsana Petik
(HU)
V2
♂ BENJAMIN F.
Ruslanna
MVP Bratislava 17.08
(HU)
Stredná Miroslav Guniš
(SK)
V1
CAC
♂ BENJAMIN F.
Ruslanna
MVP Bratislava 16.08
(HU)
Stredná Vladimír javorčík
(SK)
V1
CAC
, CACIB, BOB
♀ CORAL
Ruslanna
MVP Veľká Ida 06.07
(SK)
Mladý Vítková Viera
(SK)
V1
CAJC
♀ BLANCANIEVES
Ruslanna
MVP Veľká Ida 06.07
(SK)
Stredná Vítková Viera
(SK)
V1
CAC
, R-CACIB
♀ CORAL
Ruslanna
MVP Veľká Ida 05.07
(SK)
Mladý Viktor Lobakin
(SRB)
V1
CAJC
♂ BENJAMIN F.
Ruslanna
MVP Komarom 07.06.
(HU)
Stredná ---
---
V1 
CAC

♀ BLANCANIEVES
Ruslanna
MVP Nitra 29.03
(SK)
Stredná Zdenka Jílková
(CZ)
V1
CAC

2013

Meno psaVýstava + dátumTriedaRozhodcaHodnotenie
♂ BENJAMIN F.
Ruslanna
MVP Bratislava 26.10. 
(SK)
Mladý Vija Klučniece
(LTV)
V1
CAJC, BOB

Copyright © 2015 Chovateľská stanica čivav - RUSLANNA. All Rights Reserved.